İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları politikamız ile gelişim odaklı, eşit, adil uygulamalara sahip, farklılıklara ve etik değerlere saygılı, yüksek performansı destekleyen insan kaynakları sistemleri geliştirmeyi ve uygulamayı hedeflemekteyiz.

Temel prensibimiz değişime açık, küresel bir şirket olma yolunda kaynaklarını verimli kullanan, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, şeffaf ve sürdürülebilir insan kaynakları anlayışını geliştirerek devam ettirmektir.

Ulusoy Elektrik Enerji Yat. A.Ş insan kaynakları yönetimindeki hedefi, faaliyet gösterdiğimiz sektörde çağdaş insan kaynakları yönetimi anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir şirket olmaktır. Hedefe ulaşma stratejimiz ise, şirketin tüm birimleriyle işbirliği içinde, başarıyı temel alan, çağdaş insan kaynakları programları yürütmektir.

Ulusoy Elektrik Enerji Yat. A.Ş yaratıcı, dinamik, bilgili ve motive olmuş ekibine kariyer gelişimi ihtiyaçları için de imkan tanımaktadır. Kişisel gelişim, zaman içinde oluşan gereksinimler ve şirketin hedef ve stratejilerine uygun olarak farklı eğitim olanakları sağlamakta, bu doğrultuda, teknik, mesleki ve kişisel becerilerini geliştirmek amacıyla eğitimler sunmaktadır.